اشتراک گذاری

چرا آل این وان هنگ می کند؟

آل این وان ها سیستم های رایانه ای مدرن و جذابی هستند که عموما دارای کیفیت ساختاری بالایی می باشند. اما این تجهیزات مصون از خرابی نبوده و ممکن است به مشکلاتی دچار شوند که کارایی هر رایانه ای را مختل می سازد. یکی از این مشکلات، هنگ کردن آل این وان است. به نظر شما چرا یک کامپیوتر همه کاره هنگ می کند؟ این موضوع عموما یک اختلال نرم افزاری است که باید ریشه یابی شود. در این مقاله کلیه ی ایراداتی که به هنگ کردن آل این وان ختم می گردد را مورد بررسی قرار می دهیم.

هنگ کردن آل این وان

دلایل اصلی هنگ کردن آل این وان

هنگ کردن AIO مشکلی است که بعضا به دست کاربر عادی قابل حل می باشد. در واقع هنگ کردن کامپیوترهای بدون کیس یا هر رایانه ی دیگری می تواند دارای دلایل پیش پا افتاده ای چون اجرای همزمان برنامه های سنگین باشد. بنابراین باید دقت کنید برنامه ها در پس زمینه ی سیستم باقی نمانند. زمانی که بی دلیل نرم افزارهای ادیت سنگین را در حالت اجرا قرار می دهید، پردازنده ی اصلی سیستم تحت فشار قرار گرفته، گرمای زیادی را تولید می کند و در نتیجه سرعت پردازش های دستگاه به شدت کاهش می یابد. ویروس بدافزارها، حجم نسبتا کم رم و اختلالات مرتبط با مراحل نصب ویندوز نیز می تواند باعث و بانی هنگ کردن ال این وان باشد.

راهکارهای رفع مشکل هنگ کردن کامپیوترهای بدون کیس

به عنوان راهکار اصلی حل مشکل هنگ کردن all in one پیشنهاد می کنیم دستگاه را ریستارت کنید و سپس از اجرای همزمان نرم افزارهای سنگین بپرهیزید. اگر هنگام استفاده از نرم افزار خاصی با مشکل هنگ کردن آلین وان رو به رو می شوید، آن برنامه را حذف کنید و از فروشگاه معتبری دوباره نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام کنید. از طرفی بهتر است سعی کنید ویندوز مورد استفاده ی سیستم آل این وان را آپدیت کنید. در صورتی که با این راهکارهای ساده و مدیریت برنامه های سیستم همچنان با مشکل هنگ کردن آل این وان رو به رو هستید، احتمال وجود اختلال سخت افزاری وجود دارد. برای رفع این دسته از ایرادات سیستماتیک و تخصصی همواره می توانید به نمایندگی تعمیرات آل این وان مراجعه نمایید.

راهکارهای رفع مشکل هنگ کردن کامپیوترهای بدون کیس

عیب یابی و تعمیرات تخصصی مشکل هنگ بودن آل این وان

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات آل این وان برای رفع مشکل هنگ کردن آل این وان، ابتدا بخش نرم افزاری سیستم را بررسی می نمایند. در صورت وجود ویروس ها و بد افزارهای دردسرساز، پروسه ی ویروس کشی به طور جامع انجام می شود. در غیر این صورت کارایی اجزای سخت افزاری مهمی چون فن آل این وان، پردازنده و مادربرد طی مراحل عیب یابی ریزبینانه بررسی می گردد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که کلیه ی تداخلات سخت افزاری با استفاده از تکنیک های کاربردی و تجهیزات پیشرفته به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد. کافی است با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات آل این وان

تعمیر آل این وان اقدامی چند بعدی و تخصصی می باشد که با کوچک ترین خطا به شدت ایرادات سیستماتیک آل این وان ختم می شود. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر و تعمیراتی حرفه ای امر بسیار مهمی است. نمایندگی تعمیر آل این وان مرکزی مجاز است که اجبار مراجعه به واحدهای تعمیراتی نامعتبر را از میان برده است.  این مجموعه با به کارگیری پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا، فرآیند تخصصی تعمیر آل این وان را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد شکل داده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می دارد.

Rate this post
اشتراک گذاری