اشتراک گذاری

چگونه صفحه نمایش آل این وان را تمیز کنیم؟

تمیز کردن صفحه نمایش آل این وان مسئله ی مهمی است که باید دارندگان این تجهیزات به آن دقت داشته باشند. یک خراش به ظاهر جزیی می تواند کارایی مانیتور را در سطح بسیار بالایی کاهش دهد. علاوه بر این، خطر سوختگی پیکسل و بخش های رنگی آل این وان نیز همواره وجود دارد. البته گردگیری نمایشگر آل این وان کار چندان دشواری نیست. ما به شما می گوییم چگونه طی مدت زمان کوتاهی کاملا استاندارد و اصولی مانیتور آل این وان را تمیز کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله ی مرتبط با اختلالات صفحه نمایش آل این وان را هم مطالعه نمایید تا اگر ایرادی در ساختار این بخش اصلی آل این وان وجود داشت، بتوانید به سرعت آن را تشخیص دهید.

چگونه صفحه نمایش آل این وان را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن صفحه نمایش آل این وان ، مواد ضدعفونی کننده را فراموش کنید.

برای تمیز کردن صفحه نمایش آل این وان به هیچ عنوان نباید از اسپری مایعات ضدعفونی کننده استفاده کنید. شاید به نظر برسد که می توانید این دسته از مواد را بر روی دستمالی اسپری کنید و سپس مانیتور آل این وان را تمیز کنید. اما این کار هم اشتباه است. حتی از دستمال مرطوب هم نباید استفاده کنید چه برسد به دستمال حاوی مایعات ضد عفونی کننده. بهترین راه برای گردگیری صحیح مانیتور آل این وان استفاده از اسپری هوای فشرده در راستای پاکسازی ذرات گرد و غبار است.

نحوه ی گردگیری نمایشگر آل این وان

برای تمیز کردن صفحه نمایش آل این وان باید از دستمال های میکروفایبر استفاده کنید. پس از پاکسازی ذرات گرد و غبار توسط اسپری هوای فشرده؛ با یک دستمال میکروفایبر کاملا خشک به صورت دورانی سطح نمایشگر آل این وان را تمیز کنید. به طور کلی باید گردگیری نمایشگر آل این وان را جدی بگیرید. هر چند وقت یک بار این کار را با اسپری هوا و دستمال های میکروفایبر انجام دهید. دقت داشته باشید که آلودگی های سطح آل این وان ممکن است باعث بالا رفتن حرارت ساختاری دستگاه و ناکارآمدی آن شود.  بنابراین نسبت به آلودگی های محیطی که در آن از آل این وان استفاده می کنید، مانیتور سیستم و سایر اجزای آن را تمیز کنید.

لکه گیری مانیتور آل این وان

لکه گیری مانیتور آل این وان

در فرآیند تمیز کردن آل این وان ممکن است لکه هایی وجود داشته باشند که به سادگی از بین نروند. فشردن دستمال و سعی در پاک کردن لکه ها با فشار انگشت، کاملا اشتباه است. این کار می تواند باعث ایجاد خراش های ریز و درشت بسیاری شود. براساس عقیده ی بسیاری از کارشناسان حتی بهتر است تنها از یک انگشت پشت دستمال میکروفایبر استفاده کنید تا هیچ فشار خاصی پیکسل های مانیتور را تهدید نکند. با این وجود پاک کردن لکه کمی سخت به نظر می رسد. برای نابودی لکه ها باید از آب مقطر کمک بگیرید. مقدار متعادلی از آب مقطر را روی دستمال میکروفایبر بریزید و با آن آل این وان را تمیز کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر همواره می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات آل این وان تماس حاصل فرمایید.

خدمات تخصصی تعمیرات آل این وان

نمایندگی تعمیرات آل این وان مرکزی مجاز است که اجبار مراجعه به واحدهای تعمیراتی ناشناس و ریسک افزایش خرابی آل این وان را از بین برده است. کارشناسان ما در کنار شما هستند تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته کلیه ی ایرادات احتمالی در این دستگاه ها را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند. خاطرنشان می نماییم که تمامی سرویس ها و خدمات نمایندگی تعمیرات آل این وان براساس پارامترهای استاندارد عرضه شده و دارای گارانتی هستند.

4/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری