اشتراک گذاری

چگونه در آل این وان اپل، کاربری جدید بسازیم؟

آل این وان های اپل نیز همچون سایر آل این وان های ویندوزی موجود در بازار، قابلیت تعریف چند کاربری متفاوت را دارند. این کامپیوترهای همه کاره، امکان تعریف چندین کاربر به صورت هم‌زمان را به کاربران خود می‌دهند. استفاده از این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد که از کامپیوتر شخصی با نام‌های کاربری‌های مختلف استفاده کنند و هر یک به اطلاعات شخصی خود به صورت کاملاً ایمن و کارآمد دسترسی داشته باشند.

ساخت حساب کاربری جدید در آی مک، بر اساس تعداد افرادی که در حال استفاده از یک کامپیوتر هستند، امکان پذیر است و روش انجام این کار در بخش‌های آتی شرح داده خواهد شد. رد صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات آل این وان تماس بگیرید.

ساخت حساب کاربری جدید در آی مک

مزایای ساخت حساب کاربری جدید در آی مک

ساخت حساب کاربری جدید در آی مک مزایایی دارد که در این بخش به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. در صورت استفاده از کاربری‌های متعدد در کامپیوتر همه کاره اپل، چندین نفر می‌توانند در ساعت‌های متفاوت از یک دستگاه، استفاده کنند. علاوه بر این، سطح امنیتی دستگاه نیز افزایش می‌یابد و کاربران خواهند توانست به صورت کاملاً ایمن و کارامد به اطلاعات شخصی و کاری خود دسترسی داشته باشند.

ساخت کاربری جدید در آل این وان و استفاده از آن احتمال هک شدن و نفوذ بدافزارها را نیز کاهش می‌دهد. (به همین دلیل است که کاربران حرفه‌ای در برخی شرایط اقدام به استفاده از نام‌های کاربری به صورت استاندارد در کنار کاربری‌های دارای دسترسی بالاتر می‌کنند). نکته آخر آنکه استفاده از کاربری‌های متعدد درکامپیوتر کمک می‌کند تا کاربر در استفاده روزمره با مشکلات مختلف نظیر نصب ناخواسته اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای مختلف مواجه نشوند.

آموزش ساخت حساب کاربری جدید در آی مک

اگر از کاربران آل این وان های اپل هستید و قصد ساخت حساب کاربری جدید در آی مک را دارید، می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر این کار را انجام دهید. روش انجام این کار بسیار آسان بوده و کافی است تا مراحل زیر به دقت طی شود. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در طول این کار می‌توانید با کارشناسان ما در بخش آموزش تعمیرات آل این وان اپل تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

  • برای شروع منوی اپل را در بالا سمت چپ بزنید و وارد System Preferences گردید.
  • در این بخش زیر شاخه Users & Groups را برای مدیریت کامل کاربران در حال استفاده از کامپیوتر مک بزنید.
  • این قسمت به پیش‌فرض قفل شده است. برای باز کردن آن می‌بایست روی دکمه قفل کلیک کنید و پسورد روت را وارد نمایید. با این کار قفل این بخش باز می‌شود.
  • حال در لیست کاربران در حال استفاده گزینه + را زده و یک کاربر جدید را با نام جدید و پسورد جدید وارد کنید.
  • شما می‌توانید از میان گزینه‌های standard, admin, managed نوع کاربر را انتخاب نمایید و سطح دسترسی آن را کنترل و تنظیم کنید.
آموزش ساخت حساب کاربری جدید در آی مک

ساخت حساب کاربری مهمان بدون رمز عبور در آی مک 

با کمک ویژگی Mac Guest Account می توانید به راحتی بدون نیاز به ورود با رمز عبور به آی مک خود دسترسی داشته باشید. می‌توانید سرعت مرور وب، بازی کردن، چک کردن ایمیل‌ها و نوشتن اسناد، تجربه خود را بدون درخواست رمزهای عبور خود افزایش دهید :

  1. برنامه System Preferences را باز کنید و به «User & Groups» بروید.
  2. کادر کاربر مهمان (guest user) را علامت بزنید و نوع دسترسی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
  3. و از تجربه بدون رمز عبور لذت ببرید.

راه اندازی آن آسان است و استفاده از آن نیز ساده است. این ویژگی امنیت آی مک را بالا می برد. با پتانسیل ایجاد تجربه کاربری خوب ، ویژگی حساب مهمان Mac امکان استفاده از آی مک را ساده تر می کند.

نمایندگی تعمیرات آل این وان

نمایندگی تعمیرات آل این وان در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این دستگاه، تیمی از زبده ترین و کارآمدترین مهندسان حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان قرار داده است. همانگونه که می دانید تعمیرات آل این وان اپل با توجه به ساختار ویژه و منحصربه‌فرد این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که سازگاری و تناسب لازم با پیکربندی این دستگاه را داشته باشند.

عدم توجه به تفاوت‌های ساختاری و سیستمی این محصول در حین تعمیر سبب می‌گردد تا عیب‌یابی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تعمیرات آل این وان نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات آل این وان تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

4/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری