اشتراک گذاری

چرا صفحه ی نمایش آل این وان تصویری نشان نمی دهد؟

تصویر نداشتن آل این وان مشکل دردسرسازی است که می تواند نگرانی های بسیاری را برای کاربران این تجهیزات ایجاد کند. آل این وان سیستم دیجیتالی می باشد که به دلیل فشردگی ساختار درونی خود از حساسیت بالایی برخوردار است. معضل تصویر نداشتن نمایشگر آل این وان به دلایل متعددی رخ می دهد که باید تک به تک مورد بررسی قرار گیرند. در این مقاله قصد داریم شما را با علل تصویر نداشتن صفحه ی نمایش آل این وان آشنا سازیم. ادغام کیس و مانیتور آل این وان ها معضل قطعی تصویر در نمایشگر آل این وان را پیچیده تر از کامپیوترهای رومیزی نموده است.

خاطرنشان می نماییم که نمایندگی تعمیرات آل این وان مناسب ترین گزینه ی انتخابی جهت رفع چنین مشکلی است. کارشناسان ما با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه هر یک از اختلالات درونی آل این وان های موجود در بازار را برطرف می نمایند.

تصویر نداشتن آل این وان

علل پیدایش مشکل تصویر نداشتن آل این وان

تصویر نداشتن آل این وان می تواند از خرابی اجزای مختلفی نشات بگیرید. ال سی دی، مین برد، فلت، پاور مانیتور و کارت گرافیک پدید آورنده ی تصاویر آل این وان می باشند. بروز هر گونه اختلالی در یکی از این اجزای ذکر شده به قطعی تصویر و یا خرابی رنگ تصاویر پخش شده در مانیتور آل این وان می انجامد. برای تعمیر خرابی های تصویر آل این وان تیم فنی نمایندگی تعمیر آل این وان ابتدا به سراغ بررسی کابل VGA سیستم می روند. سپس پورت مربوطه چک شده و از وضعیت آن اطمینان حاصل می شود. چنانچه اختلالی در این میان دیده نشود، مشکل تصویر نداشتن آل این وان ناشی از خرابی سایر قطعات داخلی آل این وان است.

تست خرابی ال سی دی نمایشگر آل این وان

ال سی دی مهم ترین قطعه ای است که در شکل گیری رنگ های صحیح تصاویر مانیتور آل این وان نقش دارد. مطمئنا اختلالات ال سی دی آل این وان کارایی کلی دستگاه و استفاده از قابلیت های مختلف آن را مختل می کند. جهت اطلاع از خرابی ال سی دی در ظهور مشکل تصویر نداشتن صفحه ی نمایش آل این وان می توان از مانتیور دومی استفاده کرد. در چنین شرایطی اگر مانیتور دوم بدون هیچ مشکلی شروع به کار کند؛ به احتمال قوی اختلال وارده حاصل از خرابی ال سی دی و یا کابل انتقال تصویر است.

تعمیر کارت گرافیک و رفع مشکل تصویر نداشتن آل این وان

یکی از مهم ترین علائم خرابی کارت گرافیک AIO ، مربوط به زمانی است که هیچ تصویری از صفحه نمایش پخش نمی شود. فراموش نکنید که نمایش تصاویر به صورت به هم ریخته نیز نمایانگر وجود مشکلاتی در کارت گرافیک است. شطرنجی شدن تصاویر، به هم ریختن رنگ ها و ارائه ی تصویر سیاه در صفحه نمایش هم از جمله معضلاتی هستند که در صورت تداوم به شکل گیری مشکل تصویر نداشتن آل این وان ختم می شوند. در هر روی مشکل هر چه که باشد، نیازمند اعمال مراحل عیب یابی تخصصی است. با حضور در نمایندگی تعمیرات آل این وان اختلالات مرتبط با تصویر نداشتن آل این وان را در سطح کیفی بالایی برطرف کنید.

نمایندگی تعمیرات آل این وان

تعمیر آل این وان اقدامی چند وجهی و تخصصی می باشد که اگر به اشتباه شکل گیرد، می تواند موجب سرایت خرابی های یک قطعه به قطعه ای دیگر از سیستم رایانه ای آل این وان شود. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر و تعمیراتی حرفه ای امر بسیار مهمی است. نمایندگی تعمیرات آل این وان  مرکز مجازی است که اجبار مراجعه به واحدهای تعمیراتی نامعتبر را از میان برده است.  این مجموعه با به کارگیری پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا، فرآیند تخصصی تعمیر آل این وان را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد شکل داده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می دارد.

Rate this post
اشتراک گذاری