اشتراک گذاری

چگونه درایورهای آل این وان را نصب کنیم؟

استفاده از ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری یک رایانه رابطه ی مستقیمی با نصب و راه اندازی درایورهای آن دارد. آل این وان های موجود در بازار نیز فارغ از این موضوع نیستند. نصب درایور آل این وان کار ساده ای است. اما به هر حال ممکن است برای کاربرانی که در مراحل نصب ویندوز نیز به مشکل برمی خورند، کمی دشوار باشد. در ادامه ی مقاله ی پیشرو قصد داریم شما را با نحوه ی راه اندازی درایور کامپیوتر همه کاره آشنا سازیم. اگر از دارندگان چنین سیستم هایی هستید، مطالعه ی این مقاله خالی از لطف نخواهد بود.

نصب درایور آل این وان

اهمیت نصب صحیح درایورهای آل این وان

همان طور که اشاره شد، نصب درایور آل این وان یکی از مراحل اولیه ی راه اندازی این رایانه است. در واقع پس از خرید آل این وان و نصب ویندوز باید به سراغ درایورهای آن بروید و به طور کامل براساس پارامترهای استاندارد تک تک درایورهای سیستم را نصب کنید. 

عدم توجه به روند راه اندازی درایورهای آل این وان می تواند موجب نقص فنی سیستم در انواع و اقسام قطعات سخت افزاری آن چون اسپیکر، کیبورد و موس شود. اگر خواهان استفاده ی 100 درصد از قابلیت های آل این وان هستید، نصب درایورها را به خاطر بسپارید.

اینو بخون حتما به کارت میاد : نصب نشدن ویندوز در آل این وان

روش های نصب درایور آل این وان

راه اندازی درایور کامپیوتر همه کاره از طریق تنظیمات

ویندوز پروسه ی راه اندازی درایور را در نسخه های 7، 8 و 10 آسان ساخته است. اگر قصد نصب یکی از این سه نسخه ی ویندوز را دارید، بهتر است از تنظیمات اتوماتیک موجود در آن ها استفاده کنید. نیازی نیست برای نصب درایور آل این وان زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل مراحل نرم افزاری پیچیده کنید.

می توانید از نرم افزارها و ابزارهای رایگانی نیز برای نصب درایور کمک بگیرید. لازم به ذکر است که تمامی درایورهای آل این وان های دل را می توان به صورت رایگان دانلود کرد. نرم افزارها و ابزارهای مختلفی برای این منظور وجود دارند. یکی از این نرم افزارها Driver Easy است. آل این وان را به اینترنت وصل کرده و از Driver Easy برای راه اندازی اتوماتیک و پر سرعت درایورهای آل این وان استفاده کنید.

نصب دستی و تک تک درایورهای آل این وان

راه دیگر نصب درایور آل این وان، نصب دستی تمامی درایورهاست. برای این منظور باید به سایت سازنده ی دستگاه مراجعه کنید و به صورت تک به تک تمامی درایورهای سیستم را دانلود نمایید. پس از دانلود، فایل های به دست آمده را اجرا کنید و اجازه دهید مراحل نصب هر درایور به طور کامل طی شود. خوشبختانه این روند نصب و راه اندازی مانند یک نرم افزار ساده ی پیش پا افتاده خواهد بود و هیچ گونه مغایرت خاصی دیده نمی شود.

نکته ی اصلی راه اندازی درایورهای آل این وان، دانلود صحیح نوع نرم افزارهای مورد نیاز است. اگر احساس می کنید سرعت اینترنت شما برای دانلود تمامی درایورهای رایانه مناسب نیست، می توانید از فلش و اینترنت کافی نت نیز استفاده کنید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات آل این وان مشورت نمایید.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری